comodo ikonja nem jelenik meg bekapcsoláskor

Sziasztok comodo internet security-t használok,az baj van vele hogy nem jelenik meg bekapcsoláskor az ikonja :-[,hogyan tudom megcsinálni hogy automatikusan jelenjen meg a comodo ikonja bekapcsoláskor?

gondolom részletesebben leírom amikor bekapcsolom a gépet nem jelenik meg a kis ikonja(az óra mellet).
De csak akkor jelenik meg ha az asztalon az ikonjára rá kattintok és akkor jelenik meg az óra mellet :-\

megoldotam a problémát :D,ha valaki másnak is van ilyen problémája az töltse le ezt a programot:Startup Delayer 2.5.138 automatikusan elinduló alkalmazások késleltetése letöltés | LETOLTOKOZPONT.HU - Ingyenes programok, mobil alkalmazások driverek, letöltése
amitán letöltöted aktiválnod kell

leírom hogyan amikor ki x-eled a programot(elsöre) akkor ki ir egy angol szőveget menj az igenre és az invise verziora menjél nyisd meg ujra és kattins a zöld + jelre, tallozás sajátgáp/helyi lemez/program files/comodo mappa/comodo intenret security/comodo firewall/és válaszjátok ki a cfp.exe.-t /és ki ad egy külön ablakot okre menjetek és az indiitási listára került,de még nem végeztél.Ott a programba kattins jobb egér gombra a cfp re és válaszd ki az edit gomdbot majd bal oldalt a közepén ki tudod választani hogy hány másodpercel később induljon el nekem 1perc 50másodperc el kellet halasztanom attól függ hogy nektem menyi dolog van az inditó pultba,ki kell tapasztalni.sok szerencsét