Comodo i ludzie, którzy nie rozumieją jego działania

[u][b]Jak widać Twoje określenie jest błędne i nie powielaj go w przyszłości.[/b][/u]

swiadomosc popelnionego bledu prowadzi do nauki w przyszlosci. swiadomosc ze ktos powiedzial nie rob tak, niczego w zyciu nie nauczy.

Masz rację.

No to lepiej:

Przeanalizuj to co napisałem i wyciągnij oczywiste wnioski.

[at]morphiusz

Tylko zapomniałeś dopisać do kogo piszesz te słowa o króliku doświadczalnym. Żeby było jasne , że nie do mnie , ja tylko cytowałem słowa pana o nicku "Logic". Wyjaśniam , bo Twoja wypowiedź była długa i lepiej , żeby nie było żadnego nieporozumienia w tej kwestii.

Najlepszego. :wink:

Edytowane później : Widzę , że szanowny Mod morphiusz dodał co należy “[at]”… ;D
I to się nazywa profesjonalizm , dzięki i pozdrawiam. :wink:

morphiusz w twoim rozumowaniu widzę błąd
było by ono prawidłowe pod warunkiem ze comodo blokowało/wysyłało tylko złe pliki
a tak nie jest
czyli królik nie ma samych korzyści cierpi gdy coś złego dzieje się z dobrym plikiem ale taka dola królika doświadczalnego

Ale nierozpoznany plik jest NIEROZPOZNANY.
Nie wiadomo czy jest dobry czy też zły.
Trzeba to sprawdzić.

[at]Logic : Proszę , dbajmy o pisownie/ortografię naszego ojczystego języka. “Byłoby” należy pisać łącznie. :P0l

@ Logic

było by ono prawidłowe pod warunkiem ze Comodo blokowało/wysyłało tylko złe pliki a tak nie jest

Że jak niby nie jest? Wysyła tylko takie pliki, które jak to określiłeś, są ZŁE. Czyli potencjalnie niebezpieczne, lub takie o których nie może powiedzieć, czy jest dobry czy nie, gdyż jeszcze się nie spotkał z takim plikiem. Naczytałeś się bzdur na niebezpieczniku i teraz tutaj takie “kfiatki” sadzisz… Daj se już siana. Temat został dawno wyjaśniony, poczytaj sobie na tym forum- w końcu zrobisz jakiś użytek z tego że się zarejestrowałeś.