Comodo Dragon

http://i52.tinypic.com/s5enb9.jpg

Źle wyświetlana strona, to jest przykład bo na yt też tak czasem mam
2.
http://i56.tinypic.com/5xru1.jpg

Brak obsługi jednego “modułu” który niby jest w dragonie

posiada błąd.masz konto na naszej klasie i mozesz dodać zdjecia.ale zaistalujesz jakis dodatek googla to tej opcji juz nie ma.

Niby fajna przeglądarka ale czasem się rypie, aktualnie korzystam z opery i tam 1 błędu nie ma

Rzeczywiście comodo zdarza się przyciąć np. jeden box na dobrychprogramach - po odświeżeniu widoku nie ma problemu.

Od lat używam Opery ale spodobał mi się Dragon. Niestety nie mogę zainstalować w nim żadnego rozszerzenia (próbowałem w Chrome i tak samo) oraz domyślnie powiększyć obrazu do 120% (mam monitor 24 calowy). Mogę to zrobić jedynie dla poszczególnych stron osobno. Mam Windowsa XP. Da sie coś z tym zrobić?

W wersji 16.2.1.0 rozszerzenia już się instalują. Stałe powiększenie stron internetowych nadal nie działa.

W wersji 17 już jest lepiej. Działają nie tylko rozszerzenia ale także powiększenie strony. Nie mogę tylko znaleźć odpowiednika Tab Mix Plus do konfigurowania zakładek.

ja już powróciłem na dragona, raz że bezpieczniejsza a 2 chyba polityka prywatności z comodo jest lepsza niż w operze. A wersja 17 spełnia moje oczekiwania.
BTW może ktoś wie o polityce prywatności w comodo? przechowują dane nt. naszych ruchów w sieci czy bez logów sie wszystko odbywa?

przechowują dane nt. naszych ruchów w sieci czy bez logów sie wszystko odbywa?

Gdyby coś takiego było w umowie licencyjnej niebezpiecznik już by grzmiał teraz. :P0l

Zacząłem się powoli przekonywać do Dragona, ale gdy po instalacji wersji 17 została zmieniona strona główna IE na Google, wyinstalowałem i powróciłem do Opery.

Ale że instalacja Dragona zmieniłaCi stronę startową w IE? U mnie nadal została ta domyślna. Jaki masz system?

Też mnie to zaskoczyło ale Dragon, to przecież zmodyfikowany przez Comodo Google Chrome .

Posiadam Windows XP Pro.

Niestety Dragon, nadal nie jest “idealny” tzn wchodząc na wiocha.pl czy sadistic.pl nie wyświetla materiałów video. Dźwięk jest ale obrazy i “panelu” z przyciskami nie widać.

Korzystacie z tego modułu? Ja z dragona nie bo nie ma wielu opcji.