comodo 8 floder vtroot

witam

mam problem z folderem Vtroot na dysku c:\ po zainstalowaniu najnowszej wersji comodo pojawił mi się ten folder i wszystko co od tego momentu instaluje czy gry czy programy to instaluje mi to właśnie do tego folderu mimo ze podczas instalacji np. gry i podaje inna lokalizacje na innej partycji to i tak mimo ze jak instaluje to pokazuje ze instaluje tam gdzie kazałem to po zakończeniu instalacji gra jest zainstalowana w folderze Vtroot

proszę o wytłumaczenie mi jak zrobić by w końcu usunąć ten folder i żeby instalowało programy/gry tam gdzie ja chce bo dysk C:\ tylko na system i podstawowe programy więc jest tam mało miejsca ,wiec powiedzcie mi jak usunąć lub zmienić gdzieś ustawienia bym instalowało się tam gdzie chce
wytłumaczycie mi tu krok po kroku jak dziecku

z góry dzięki

C:\VTRoot to folder piaskownicy i automatycznej piaskownicy. Jeżeli instalujesz program lub grę, której instalator nie jest rozpoznany przez Comodo, a nie jest on zawirusowany, to nie instalujesz jej domyślnie jako izolowana (zwirtualizowana), tylko normalne uruchomienie (opcja w trayu poniżej), zaznaczając (dodając) do zaufanych. Jeżeli chcesz opróżnić ten folder, to kliknij na: zadania/zadania piaskownicy “resetuj piaskownicę”.

tylko że na początku instalacji np. gry wyskakiwało mi prawym dolnym rogu ekrany komunikat ze program zostanie otwarty wirtualnie czy cos takiego . dawałem do zaufanych to podczas instalacji i tak dawało to do tego folderu Vtroot

co do resetowania piaskownicy to co się stanie z programami w tym folderze ???
dałoby sie jakoś nie konfigurować ta piaskownice by nie wrzucało tam tych programów/gier no chyba że ja tak zdecyduje ??

Jeżeli pomimo wybrania w trayu normalnej instalacji pliki zostały zwirtualizowane, to oznacza błąd programu.
Spróbuj pliki związane z grą, przenieść z nierozpoznanych do zaufanych.
Resetując piaskownicę opróżniasz całkowicie folder VTRoot.

Możesz zastosować moją propozycję konfiguracji, wyłączając auto-sandbox, a włączając HIPS w trybie czystego PC: https://forums.comodo.com/polski-polish/konfiguracja-comodo-internet-securitycomodo-firewalla-t60227.0.html

Inna możliwość, to rezygnacja z Comodo i zastosowanie 360 Total Security na poziomie ochrony “Security” (Protection/Configure). To antywirus prostszy od Comodo, który posiada bardzo dobrą wykrywalność, ochronę proaktywną, antylogger, sandbox oraz opcje optymalizacji i czyszczenia systemu.

jak na razie jest ok instaluje tam gdzie chce , dzięki za pomoc