CIS, Sandbox i restarty kompa

Witam.
Mam problem z sandboxem w CIS (najnowsza wersja 32 bit na Win XP). Mianowicie gdy próbuję uruchomić w piaskownicy jakikolwiek program, następuje od razu restart komputera. Bez żadnych ostrzeżeń, blue screen’ów czy czegokolwiek. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Restart Windows jest z reguły efektem wystąpienia błędu krytycznego. To, że nie widzisz bsoda nie oznacza że on nie wystąpił. Zajrzyj do podglądu zdarzeń i sprawdź czy w sekcji system jest informacja o źródle “savedump” (możesz użyć filtra).
Jeśli będą takie raporty, skopiuj ich zawartość.

Nastąpił ponowny rozruch komputera po operacji wykrywania błędów. Wyniki tej operacji były następujące: 0x10000050 (0xe21dc000, 0x00000001, 0x8053a583, 0x00000001). Zrzut zapisano w: C:\WINDOWS\Minidump\Mini022611-01.dmp.

Takie coś mi wyskoczyło.

No to jednak bluescreeny :-
plik w podanej lokalizacji prześlij na serwer (jakiś sendspace czy co). Spokojnie, to tylko zrzut pamięci jądra. Nie ma tam żadnych prywatnych danych.

Proszę bardzo :slight_smile:

Problem sprawia sterownik cmdguard.sys, który należy do pakietu Comodo.
Nie masz zainstalowanych innych aplikacji zabezpieczających? Spróbuj odinstalować, zrestartować i ponownie zainstalować pakiet.

Zainstalowałem CIS Pro 2011 i działa :slight_smile:
Wielkie dzięki za pomoc :■■■■