Blokowanie stron?

Witam,
Na starcie powiem, że jestem zielona jesli chodzi o ten program, więc jeśli jest tu jakaś osoba, która ma nadludzką cierpliwość prosiłabym o pomoc.

Problem jest taki, że po prostu mi się niektóre strony przestały ładować. Nie wiem czy to wina właśnie Privdog’a czy może Firewalla Comodo.
Po prostu na daną stronę jak kliknę wyświetla mi się białe tło. I to nie tylko na jednej przeglądarce, ale na wszystkich jakie mam na komputerze. Sprawdzałam daną stronę na innych urządzeniach - i działa. Tym samym wywnioskowałam, że to “coś” co blokuje jest związane właśnie z tym antywirusem. Jakieś pomysły?
Dodałam nawet daną stronę w Privdog do “Exceptions” jednak nadal rybka.

Witaj,
głównym podejrzanym będą tutaj bezpieczne serwery DNS, które są ustawiane podczas instalacji (m.in. po to, aby blokować adresy niebezpiecznych stron). Można to sprawdzić na kilka sposobów, m.in przywracając ustawienia serwerów DNS na domyślne. Jaki masz system operacyjny?

System operacyjny Windows 7 Home Premium

[at]Cornelle

Wyinstaluj Privdog’a. To nie jest błąd serwerów DNS.
Na potencjalnie niebezpieczne strony wchodź przy użyciu piaskownicy, a w przeglądarce używaj Adblocka z listą polską oraz międzynarodową.

http://fotoo.pl//out.php?i=634959_blok-str.jpg&id=fe9833d1fb3a7a4e383237383933

Takie coś mi wyskakuje teraz.

Zabezpieczenie antyhotlinkowe hostingu. Zalacz obraz jako zalacznik do posta (Additional options → Attach). Akurat privdog to mily dodatek, wprowadzajacy troche kultury do przegladania Internetu (blokuje agresywne reklamy, sledzace ciasteczka itd. itp.).

Prawdopodobne Rozwiazanie - http://www.instalki.pl/demonstracje/internet/11613-windows-7-zmiana-adresow-serwerow-dns.html ustaw na pozyskiwanie adresów automatycznie