Bine ati venit

Aici vom putea vorbi despre produsele comodo , probleme , etc

Catalin

O decizie buna de a realiza aceasta sectiune. Exista mii de utilizatori romani ai produselor Comodo si aveau nevoie de suport in limba lor.

Buey eu am vazut-o de cind haul da’ am zis sa nu ma bag in seama aiurea-n tramvai. ;D
Bine ne-am regasit si pe aici ca bag de seama ca-s o gramada de romani care prasesc la produsele Comodo. :-TU

Cred ca in primul rand, utilizatorii romani ai acestui produs (care cu siguranta nu sunt putini), trebuie sa stie de existenta acestui forum si acest lucru trebuie sa inceapa de la noi, cei care stim de existenta lui si sa raspandim informatia mai departe.

Sunt convins ca sunt multi cei care au avut mici probleme si nu au avut unde sa le anunte deoarece nu stiau ca exista un forum in limba romana. Poate din aceasta cauza au renuntat la utilizarea produsului sau nu sunt multumiti in totalitate de el.

Voi ce parere aveti?

Ovidiu

Io zic ca orice om normal care are o tangenta cit de cit cu folosirea unui calculator/soft inainte/dupa folosirea unui produs software da o raita pe forumul produsului respectiv. Nu e musai sa fie in romana ca pe la noi toata lumea ciupeste ceva engleza.

Dar e bine si asa, oricum e o premiera forumul in romana la o solutie de securitate straina. :slight_smile:

Eu ma bucur foarte mult ca sa facut si sectiunea in romana :comodo110:
Nu e activirate cine stie ce dar eu sper ca va fi 88)

Toate cele bune
Catalin

Ma bucur ca am auzit si eu de aceasta sectiune si voi citi si raspunde cu drag mesajelor.

Bine ai venit. Daca poti sa anunti si alti utilizatori romani de comodo de existenta acestei sectiuni ar fi foarte bine :wink:

Cu cat se implica mai multi utilizatori care isi impartasesc parerile sau problemele vom afla cu totii tot mai multe informatii, si de ce nu, poate se vor rezolva unele probleme pe care le au alti utilizatori.
(CNY)

ma intreb daca poate fi sectiunea white list din forum imbunatatita… spre exemplu de facut o clasificare a softului (gen security: Kaspersky, NOD32, Norton etc<> sau Video: Bsplayer, WMPlayer etc) astfel mai multe programe vor putea fi incluse (cu mai multa acuratete)

Multumesc de primire, voi anunta si pe alti utilizatori si voi incerca sa le prezint avantajele Comodo precum si existenta acestui forum.

Corect Ovidiu, numai discutand problemele pe care le avem in legatura cu securitatea putem afla solutii de la alti utilizatori mai experimentati sau care au avut acele probleme si le-au rezolvat.

Vad ca ne adunam :BNC

Salutare si bine v-am gasit,folosesc Comodo de putin timp si se comporta mult mai bine decat Kis 2011,cu care am avut necazuri,asa ca raman cu el,e super. :-TU

Multumim ca folosesti Comodo , intr-adevar e mai bun. :-TU