Gienia

Mam irytujący problem.
Wpisałam otrzymany kod klucza, a mimo to przy każdym włączeniu komputera pojawia się na nowo okienko z żądaniem kodu. Kiedy wpisuję ponownie ten sam otrzymany numer kodu, to nie jest przyjmowany. Klikam więc na pasek rejestracja później aby zamknąć okienko.
Ponadto nie wiem czy wszystko działa dobrze. Nie daje się wpisać w zakładki adresy email zaprzyjaźnione i wrogie spamy.
Zastępczo poradziłam sobie w ten sposób, że dodałam do zakładki OPERY- "filtracje wiadomości# COMOCO AntiSpam i tam wpisuję niechciane spamy. Czy dobrze zrobiłam?
Moja znajomość komputera jest mała, dlatego proszę o czytelną pomocną podpowiedź, najlepiej krok po kroku.
Pozdrawiam serdecznie
Gienia

Uff…trochę ciężko cię zrozumieć…

Ale zobaczymy…

Ten kod klucza który wpisujesz to do jakiego programu jest?Comodo Antispam?Tylko, że Comodo Antispam jest darmowy…

Przydałoby się więcej szczegółów…

Pozdrawiam

Mam Comodo AntiSpam 2005, spróbowałam jeszcze zastosować inny sposób, żeby uruchomić i aktywować program. Wykasowałam i wgrałam ponownie. Wpisałam kod aktywacyjny i zero, nic nadal nie działa.
Przy włączaniu komputera (nie za każdym razem) pojawia się komunikat z okienkiem do wpisania kodu aktywacyjnego. Wpisanie go nie działa.
Ponadto nie mogę uruchomić zakładek.
Email jest zasypywany śmieciami, gdyż nie stać mnie na zaproponowaną przez pocztę o2.pl płatną blokadę. Jestem emerytką polską, a nie amerykańską.
Dlatego tak mi zależy, aby uchronić się od nie tylko śmieci, ale i od przeróżnego “robactwa”
Pozdrawiam serdecznie
PS. Jeśli mogę prosić i nie będzie to żaden kłopot, to chciałabym pomoc otrzymać na adres emailowy