Author Topic: Comodo Firewall in Czech  (Read 132273 times)

Offline Lms

• Newbie
  • *
Re: Comodo Firewall in Czech
« Reply #45 on: March 09, 2008, 01:57:15 AM »
Také by mě zajímalo, kdy konečně vydají tu utilitku. Toto se mi na Comodu nelíbí, stanovují si nějaké termíny a pak stejně nic nevydají a nějaký další termín také nenahlasí. :(

Offline tripx

• Newbie
  • *
« Reply #46 on: March 09, 2008, 04:35:42 AM »
ja to vidim tak ze je jim to proste jedno  :THNK... anglictina je svetovej jazyk ... (:AGY)

Offline Carli

• Newbie
  • *
« Reply #47 on: March 09, 2008, 04:17:38 PM »
ja to vidim tak ze je jim to proste jedno  :THNK... anglictina je svetovej jazyk ... (:AGY)

http://viry.cz/forum/viewtopic.php?t=53347
stabilní verze comoda je Comodo Firewall 3.0.15.277     ostatní mi jen pusobili problémy takže po totalním reinstalu přecházím na ESET Smart Security
dopřeložím ještě nápovědu a co bude v budoucnu to vám nepovím ale pokud to daj dohromady tak se možná (:WIN)
k Comodu vrátím.

Offline tripx

• Newbie
  • *
« Reply #48 on: March 13, 2008, 06:52:15 AM »
Carli nam procitnul  ;)a  taky opousti lod .. neni divu .. taky prcham od comoda pryc  (:WAV)

Offline Carli

• Newbie
  • *
« Reply #49 on: March 13, 2008, 02:49:08 PM »
Carli nam procitnul  ;)a  taky opousti lod .. neni divu .. taky prcham od comoda pryc  (:WAV)
Dokud si to nevyřeší tak není  co řešit pokud někdo chce free ochranu na XP tak avast a verzi co sem psal předtím Comodo Firewall 3.0.15.277 najdete ji tady http://www.filehippo.com/
Pokud to dají dohromady a přestane ten "slavný" skener hlásit winlogon jako virus a likvidovat XP tak se uvidí co bude
Já na pokusného králika nemám čas :THNK

Offline Lms

• Newbie
  • *
« Reply #50 on: July 20, 2008, 02:33:04 AM »
Doufejme, že ten nástroj pro překlad udělají aspoň do konce roku.  :THNK To je doba...  A nikde žádná zmínka kdy bude...
« Last Edit: July 20, 2008, 02:34:56 AM by Lms »

Offline Enges3

• Newbie
  • *
« Reply #51 on: August 25, 2008, 10:51:41 AM »
chtěl bych se zeptat. Mám problém ve hře Warhammer 40K. Když hru spustím po lanu je vše ok. Fw nemá problém. Jakmile ale spustím hru se spuštěným hamachi tak hru vidím dokonce se i připojím ale při spuštění hry mi PC čeká a čeká. Ikdyž FW vypnu tak to nejde musím odinstalovat FW a pak mi to teprve přes hamachi jde. Nevíte někdo co stím jaké pravidlo udělat aby mi to šlapalo i přes hamachi?.

Free Endpoint Protection
Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com Smf Destek