Author Topic: Comodo System Cleaner - merevlemez és registry tiszításához  (Read 21344 times)

Offline Arkangyal

• "There is nothing impossible to him who will try." - Alexander The Great, ancient Greek King of Macedon, 356 BC-323 BC.
  • Global Moderator
  • Comodo's Hero
  • [ Visit Hungary ] www.hungary.hu
    • My blog
A Comodo System Cleaner korábban csak registry takarítónak indult projekt volt, mára azonban kinőtte magát egy komplett merevlmezt is kiválóan tisztító csomaggá. A legtöbb helyet a felesleges napló és átmeneti fájlok törlésével tudja megszerezni, de érdemes odafigyelni, hogy mit NE töröljön a program (pl. néhány süti adott oldalakhoz, melyek a kényelmet szolgálják; űrlap adatok automatikus belépéshez; stb.). A felesleges registry bejegyzések megtalálásával már hasznosabbnak ítélhető, mint a népszerű CCleaner, próbáljátok ki, INGYENES!

Innen leszedhető a program: Comodo System Cleaner (a program részben már magyar nyelvű)
« Last Edit: July 19, 2011, 06:10:19 AM by Arkangyal »

Offline buhera

• Newbie
  • *
Re: Comodo System Cleaner - merevlemez és registry tiszításához
« Reply #1 on: May 26, 2009, 12:46:54 AM »
Köszönöm, hogy ennek is lesz magyar fordítása! :BNC
Windows 7 HP 64-bit, Avast Free Antivirus, COMODO Firewall (Defense+), Malwarebytes Anti-Malware Free

Trojankiller

• Guest
« Reply #2 on: August 19, 2009, 11:53:47 AM »
Vannak már a progihoz magyar nyelvi fájlok? Egyáltalán, melyik a legújabb verziója a CSC-nek? Az enyémnek a verziószáma: 1.1.64946.38

Offline W666W

• Comodo Family Member
« Reply #3 on: August 20, 2009, 01:35:45 AM »
ÉN innen töltöttem le http://comodo.freegamespalace.org/ és itt az a verziószámú van amit TE irsz
de sajna ez nem tud magyarul most néztem meg.:-(
« Last Edit: August 20, 2009, 01:40:04 AM by trabilaci »

Offline blattida

• Product Translator
  • Comodo's Hero
« Reply #4 on: August 20, 2009, 03:26:12 AM »
ÉN innen töltöttem le http://comodo.freegamespalace.org/ és itt az a verziószámú van amit TE irsz
de sajna ez nem tud magyarul most néztem meg.:-(

Majd fog, mert a fordítás már kész, a kettes verzió már rc szakaszban van, a magyar is bekerül a telepítőbe a következő kiadásnál, a végleges pedig hamarosan elérhető lesz. Sajnos az 1-es nem kompatibilis a mostani nyelvi fájlokkal, ezért az nem is lesz magyarul.
"Egyszer itt minden a Tiéd lesz, Fiam! A függöny, Apám?"

W7 SP1, CIS 6

Offline W666W

• Comodo Family Member
« Reply #5 on: August 20, 2009, 01:41:37 PM »
Majd fog, mert a fordítás már kész, a kettes verzió már rc szakaszban van, a magyar is bekerül a telepítőbe a következő kiadásnál, a végleges pedig hamarosan elérhető lesz. Sajnos az 1-es nem kompatibilis a mostani nyelvi fájlokkal, ezért az nem is lesz magyarul.

Millió köszönet és hála a Válaszért  (:CLP) (:CLP) (:CLP)

Offline trallapapi

• Newbie
  • *
« Reply #6 on: September 16, 2009, 04:23:18 AM »
Üdvözlök mindenkit!
Most regisztráltam, ezért legyetek velem elnézőek, ha valami butaságot írok, vagy kérdezek.
Olvasgattam a fórumot, nagyon tetszik. Jó ideje a Comodo Internet Security programot használom, mától magyarul is (hála a fordítók áldozatos és lelkiismeretes munkájának). Letöltöttem a Comodo System Cleaner-t (ami már szintén beszél magyarul), és az első indításkor a képen láthatól hibaüzenettel leáll a program. Van valami ötletetek ezzel kapcsolatban? Köszönöm.

PS: win7 RC rendszer van a gépemen.
« Last Edit: September 16, 2009, 04:29:17 AM by trallapapi »
A fiataloké a jövő, de mire odaérnek megöregszenek.

Offline csulok

• Newbie
  • *
« Reply #7 on: October 11, 2009, 08:11:00 AM »
A Comodo System Cleaner korábban csak registry takarítónak indult projekt volt, mára azonban kinőtte magát egy komplett merevlmez kiválóan kitakarító csomaggá. A legtöbb helyet a felesleges napló és átmeneti fájlok törlésével tudja megszerezni, de érdemes odafigyelni, hogy mit NE töröljön a program (pl. néhány süti adott oldalakhoz, melyek a kényelmet szolgálják; űrlap adatok automatikus belépéshez; stb.).

Innen leszedhető a progrram: http://forums.comodo.com/comodo_system_cleaner_fileregistryprivacy_cleaner-b124.0/

Sziasztok  nem tom hogy műkszik az oldal, de a kérdés az hogy  letöltöttem a CSC t és nem tudom megnyitni, semmivel se, hogyan kell megnyitni, és mejik ami tud magyarul is  ??? 

Köszi a segitséget
« Last Edit: October 11, 2009, 08:14:58 AM by csulok »

Trojankiller

• Guest
« Reply #8 on: October 11, 2009, 10:43:58 AM »
Sziasztok  nem tom hogy műkszik az oldal, de a kérdés az hogy  letöltöttem a CSC t és nem tudom megnyitni, semmivel se, hogyan kell megnyitni, és mejik ami tud magyarul is  ??? 

Köszi a segitséget

http://www.comodo.com/home/download/download.php?prod=system-cleaner

Erről az oldalról töltsd le. Ez a legújabb, már magyar nyelvű kiadás.  ;)

Offline csulok

• Newbie
  • *
« Reply #9 on: October 16, 2009, 11:50:27 AM »
http://www.comodo.com/home/download/download.php?prod=system-cleaner

Erről az oldalról töltsd le. Ez a legújabb, már magyar nyelvű kiadás.  ;)

köszi a segitséget  a Windows installer rel volt  a baj ,frissiteni kelett és  már  megy  minden  köszi még egy  szer

Offline Charlie 69

• Newbie
  • *
« Reply #10 on: December 31, 2009, 07:26:19 PM »
BÚÉK mindenkinek!  :Beer  Remek kis programmá fejlődött a System-Cleaner. Eleinte csak óvatosan mertem használni, mivel többször is előfordult, hogy olyanokat is törölt amiket nem kellett volna és újraindítás után nem, vagy csak nehezen állt fel a rendszer. Viszont mostanra már eléggé megbízhatóan végzi a dolgát, gondolom sokat fejlesztettek, csiszoltak rajta.

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek